Oprogramowanie
Drukuj Email
AutoCAD LT - 5 licencji
1. 
Główne funkcje programu AutoCAD LT® do detalowania oraz kreślenia 2D umożliwiają dokumentowanie i przekazywanie koncepcji rysunków 2D.
AutoCAD - 1 licencja
2. 
Z programem do projektowania oraz tworzenia dokumentacji AutoCAD® można zaprojektować i ukształtować świat wokół siebie. Jest to jeden z najlepszych pakietów CAD na świecie. Przyśpiesza prace nad dokumentacją, umożliwia spójne współdzielenie pomysłów, bardziej intuicyjną eksplorację koncepcji w trzech wymiarach, a także dostosowanie środowiska do własnych potrzeb.

Revit Structure - 1 licencja
3. 
Oprogramowanie AutoCAD® Revit® Structure Suite rozszerza modelowanie informacji o budynku (BIM) w firmach zajmujących się inżynierią budowlaną na wszystkie etapy, od projektowania po produkcję.

AutoCAD Structural Detailing - 1 licencja
4. 
Program AutoCAD® Structural Detailing stworzony na bazie znajomej platformy AutoCAD® zwiększa wydajność pracowników, umożliwiając szybkie i wydajne tworzenie warsztatowych rysunków do produkcji struktur stalowych i żelbetonowych.
Allplan BIM Inżynieria - 4 licencje
5. 
Allplan pozwala na bezproblemową komunikację z klientami i innymi uczestnikami procesu projektowania.
Bocad-3D - 6 licencji
6. 
Oprogramowania bocad-3D służy do projektowania konstrukcji stalowych, drewnianych, fasad z aluminium i szkła, dachów i obudów ściennych, schodów.
Autodesk Robot Structural Analysis Professional - 3 licencje
7. 
Oprogramowanie Autodesk® Robot™ Structural Analysis Professional stanowi doskonałe, skalowalne i dostosowane do danego kraju rozwiązanie dla inżynierów budowlanych, które umożliwia analizowanie wielu typów konstrukcji - w tym budynków, mostów, oraz konstrukcji cywilnych i specjalistycznych.
8. 
Bricscad™ - 1 licencja